Таймер відтайки для холодильників Stinol TMP012 PARAGON ( Месси)
260 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TMP012 PARAGON (Мексика)
- +380 (96) 077-47-94
Таймер відтайки для холодильників Stinol TMP012 PARAGON ( Месси)
Тривалий час покупців приваблюють холодильники із системою NO FROST (перевага: немає обмерзання на стінках камери, не потребує розморожування). До складу системи входить таймер, випарник, вентилятор, тен відтайки, теплове реле тена та система зливання талої води.
Один з елементів таймера відтайки — контролює своєчасне вмикання/вимкнення холодильника, виготовлений як електронний пристрій. Буває електронний і механічний. Принцип роботи: у разі зниження температури в морозильній камері датчик перегрівання, встановлений на випарнику, подає сигнал на таймер, і він починає відраховувати час роботи холодильника в режимі заморожування. Відрахувавши цикл заморожування, таймер вимикає компресор і вентилятор. Водночас вмикається випарник.
Найпоширеніша причина зламання холодильників із системою NO FROST - порушення циклу відтайки (несправність таймера), холодильник перестає входити в відтайку, тоді потрібно замінити таймер відтайки.
Шанувані покупці під час купівлі Таймера відтайки для холодильників Stinol TMP012 PARAGON в інтернет-магазині "Твій Дім" — запчастини та комплектуючі до холодильного обладнання, ми здійснюємо доставку Таймера відтайки для холодильників Stinol TMP012 PARAGON у будь-який регіон України.
Докладну інформацію ви можете отримати за тіла + 380502840639
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Мексика |
Виробник | Stinol |
Вид запчастини | Таймер (програматор), селектор |
- Ціна: 260 ₴